Huis > Nieuws > Producthoogtepunten > Beoordeling van de zuiverheidsgraden van fullereen C60 van sublimatiekwaliteit en hun impact op de extrusiekwaliteit
Deel

Beoordeling van de zuiverheidsgraden van fullereen C60 van sublimatiekwaliteit en hun impact op de extrusiekwaliteit

25 Aug,2026Intelligent bladeren: 99

Hogere zuiverheidsgraden verminderen defecten en verbeteren de consistentie van de extrusie. Uw optimale kwaliteit hangt echter af van specifieke extrusieparameters. De keuze tussen 99,5%, 99,9% en 99,95% sublimatiekwaliteit C60(CAS 99685-96-8) is een cruciale beslissing over de kosten en prestaties. Deze beslissing bepaalt uw smeltgedrag en de eigenschappen van het uiteindelijke onderdeel. Sporen van onzuiverheden zoals resterend tolueen of hogere fullerenen (C70) kunnen fungeren als onbedoelde weekmakers of kiemvormende middelen. Ze hebben een directe invloed op uw polymeerverwerking. Een onderzoek naar de toepassing van sublimatiekwaliteit Fullereen C60 CAS-nr. 99685-96-8 in het dubbelschroefsextrusieproces helpt u elke zuiverheidsspecificatie te koppelen aan meetbare extrusiekwaliteitsgegevens. Deze koppeling is bepalend voor uw materiaalkeuze.

Zuiverheidsgraden en specificaties van sublimatieklasse C60

 

Afbeeldingsbron: pexels

C60 van sublimatiekwaliteit is verkrijgbaar in drie primaire zuiverheidsniveaus. Elke kwaliteit dient een ander doel in extrusietoepassingen. In de onderstaande tabel vindt u de industriestandaardspecificaties die u van uw leverancier mag verwachten.

Graad niveau

C60 Zuiverheid

Resterend tolueen

Hogere fullerenen (C70/C84)

Certificeringsmethode

Standaard hoge zuiverheid

≥ 99,5%

< 0,5%

< 0,5%

HPLC-zuiverheidsbeoordeling; profilering van resterende oplosmiddelen via GC-MS

Onderzoeksgraad

≥ 99,9%

< 0,1%

< 0,1%

HPLC-zuiverheidsbeoordeling; profilering van resterende oplosmiddelen via GC-MS

Ultrazuiver oplosmiddelvrij

≥ 99,95%

Onder detectie (< 0,01%)

< 0,05%

HPLC-zuiverheidsbeoordeling; hoogvacuümsublimatie; GC-MS oplosmiddelbevestiging

99,5% zuiverheid: het kosteneffectieve werkpaard

U vindt C60 met een zuiverheid van 99,5% die geschikt is voor bulkproductie. Deze kwaliteit bevat maximaal 0,5% resttolueen en 0,5% hogere fullerenen. Deze onzuiverheden kunnen de smeltstroom tijdens de extrusie enigszins veranderen. Voor niet-kritieke profielen wegen de kostenbesparingen echter zwaarder dan deze kleine effecten. HPLC-analyse bevestigt het zuiverheidspercentage, terwijl GC-MS de resterende oplosmiddelen profileert. Bij elke batch ontvangt u een analysecertificaat, waarin het uiterlijk, de chemische identiteit en de zuiverheid worden vermeld.

99,9% zuiverheid: de maatstaf voor precisie

De 99,9% kwaliteit reduceert resterend tolueen tot minder dan 0,1%. Hogere fullerenen dalen ook onder de 0,1%. Deze reductie minimaliseert onbedoelde weekmaking tijdens de verwerking. U bereikt een consistentere smeltviscositeit en een betere maatcontrole. De meeste precisie-extrusiebewerkingen kiezen deze kwaliteit als standaard. De analytische verificatie volgt dezelfde HPLC- en GC-MS-protocollen, waardoor een betrouwbare batch-tot-batch-consistentie wordt gegarandeerd.

99,95% zuiverheid: de ultrahoge prestatiestandaard

Voor veeleisende toepassingen biedt een zuiverheid van 99,95% de hoogste prestaties. Resterend tolueen valt onder de detectielimieten, doorgaans minder dan 0,01%. Hogere fullerenen blijven onder de 0,05%. Hoogvacuümsublimatie bereikt dit uitzonderlijke zuiverheidsniveau. U verkrijgt maximale thermische stabiliteit en minimale variatie in de extrusie-output. Medische en ruimtevaartcomponenten vereisen vaak deze premium kwaliteit.

Onzuiverheidsprofielen koppelen aan polymeerinteractie

Sporen van onzuiverheden hebben een directe invloed op de manier waarop C60interageert met uw polymeermatrix. Resterend tolueen werkt als weekmaker en verlaagt de glasovergangstemperatuur. Hogere fullerenen zoals C70 kunnen kristallisatie veroorzaken, waardoor de morfologie van een deel verandert. Als u deze interacties begrijpt, kunt u het juiste cijfer selecteren. Een onderzoek naar de toepassing van fullereen C60 CAS-nr. 99685-96-8 van sublimatiekwaliteit in het dubbelschroefsextrusieproces toont deze effecten aan in reële productieomstandigheden. Dit onderzoek levert praktische gegevens voor uw materiaalkeuzebeslissingen.

Directe impact van C60-zuiverheid op extrusiekwaliteit

Afbeeldingsbron: pexels

De zuiverheidsgraad die u selecteert, bepaalt rechtstreeks uw extrusieresultaten. Elk onzuiverheidsniveau veroorzaakt meetbare verschillen in smeltgedrag, thermische stabiliteit, oppervlaktekwaliteit en mechanische prestaties. Als u deze gevolgen begrijpt, kunt u de juiste soort afstemmen op uw productievereisten.

Controle van de smeltviscositeit en het vloeigedrag

Resterende tolueen fungeert als weekmaker in uw polymeersmelt. Dit oplosmiddel verlaagt de glasovergangstemperatuur en vermindert de smeltviscositeit. U zult een gemakkelijkere doorstroming merken dankzij de C60-zuiverheid van 99,5%. De polymeerketens bewegen vrijer, waardoor het motorkoppel op uw extruder kan worden verminderd. Dit voordeel brengt echter een wisselwerking met zich mee. Een lagere viscositeit betekent minder schuifspanning tijdens de verwerking. Verminderde schuifspanning leidt tot een slechtere dispersie van C60-deeltjes in de polymeermatrix.

Hogere zuiverheidsgraden elimineren dit weekmakende effect. Met 99,9% zuiverheidbereikt u een voorspelbaarder viscositeitsprofiel. De smelt gedraagt ​​zich consistent over verschillende batchruns heen. U kunt uw schroefsnelheid- en temperatuurinstellingen met vertrouwen verfijnen. De kwaliteit van 99,95% biedt de meest stabiele stromingseigenschappen. Uw smeltviscositeit blijft constant, zelfs tijdens langere productieruns. Deze stabiliteit blijkt essentieel voor dunwandige profielen waarbij stromingsvariaties maatafwijkingen veroorzaken.

Het onderzoek naar de toepassing van fullereen C60 van sublimatiekwaliteit CAS-nr. 99685-96-8in het Twin Screw Extrusieproces toont deze viscositeitsverschillen duidelijk aan. Onderzoekers maten de koppelwaarden en smeltstroomsnelheden voor alle drie de zuiverheidsgraden. Het cijfer van 99,5% vertoonde een 8-12% lager koppel vergeleken met het cijfer van 99,95%. Dit verschil vertaalt zich rechtstreeks in het energieverbruik en de procesbeheersingseisen.

Verbetering van de thermische en oxidatieve stabiliteit

Hogere fullerenen zoals C70 en C84 beïnvloeden de thermische afbraakroutes. Deze moleculen bezitten andere elektronische structuren dan C60. Ze kunnen reacties met vrije radicalen initiëren bij verhoogde verwerkingstemperaturen. Uw extrusietemperaturen variëren doorgaans van 180°C tot 260°C, afhankelijk van uw polymeersysteem. Bij deze temperaturen wordt de door onzuiverheden veroorzaakte afbraak aanzienlijk.

Het 99,5%-gehalte bevat tot 0,5% hogere fullerenen. Deze onzuiverheden versnellen de oxidatieve ketensplitsing in uw polymeer. Het kan zijn dat u vergeling of verbrossing in uw eindproduct opmerkt. De afbraak produceert ook vluchtige bijproducten die oppervlaktedefecten veroorzaken, zoals bellen of gaatjes.

Een upgrade naar een zuiverheid van 99,9% vermindert dit risico aanzienlijk. Het lagere C70-gehalteminimaliseert de vorming van vrije radicalen. Uw polymeer behoudt zijn molecuulgewicht tijdens de verwerking. De kwaliteit van 99,95% zorgt voor uitzonderlijke thermische stabiliteit. U kunt bij hogere temperaturen verwerken zonder zorgen over degradatie. Deze mogelijkheid opent mogelijkheden voor technische polymeren op hoge temperatuur, zoals PEEK of polysulfon.

Oxidatieve stabiliteit volgt een soortgelijk patroon. Spoormetaalonzuiverheden, hoewel niet vermeld in de standaardspecificaties, kunnen oxidatie katalyseren. Sublimatieverwerking verwijdert de meeste metaalverontreinigingen. Hogere zuiverheidsgraden ondergaan strengere sublimatiecycli. U ontvangt een schoner product met minder katalytische plaatsen voor oxidatie.

Het bereiken van een superieure oppervlakteafwerking en maatnauwkeurigheid

De oppervlaktekwaliteit is sterk afhankelijk van uniforme dispersie en consistente smelteigenschappen. Onzuiverheden veroorzaken plaatselijke variaties in de viscositeit. Deze variaties veroorzaken vloeisporen, laslijnen en oppervlakteruwheid. De kwaliteit van 99,5% levert vaak aanvaardbare oppervlakken op voor functionele onderdelen. Het is echter mogelijk dat u op glanzende afwerkingen een lichte waas of sinaasappelschiltextuur opmerkt.

De kwaliteit van 99,9% zorgt voor merkbaar gladdere oppervlakken. Dankzij een uniforme smeltstroom kan het polymeer schimmel- of matrijsoppervlakken nauwkeurig repliceren. U bereikt betere glanswaarden en lagere oppervlakteruwheidswaarden. De maatnauwkeurigheid verbetert ook. Consistente krimppercentages zorgen ervoor dat uw onderdelen betrouwbaarder aan de tolerantiespecificaties voldoen.

Voor optische toepassingen of cosmetische componenten blinkt de graad van 99,95% uit. De afwezigheid van resterende oplosmiddelen elimineert ontgassing tijdens het koelen. U vermijdt blaarvorming op het oppervlak en holtevorming. De ultrazuivere C60 verspreidt zich op moleculair niveau, waardoor een homogeen composiet ontstaat. Uw laatste onderdelen vertonen een spiegelachtige afwerking met uitzonderlijke helderheid.

Dimensionale stabiliteit profiteert ook van een hogere zuiverheid. Resterend tolueen verdampt langzaam na extrusie. Deze verdamping veroorzaakt krimp en kromtrekken na het vormen. Voor de kwaliteit van 99,5% zijn mogelijk extra gloeistappen nodig om de afmetingen te stabiliseren. De cijfers van 99,9% en 99,95% elimineren deze zorg. Uw onderdelen behouden na afkoeling direct hun afmetingen.

Optimalisatie van mechanische sterkte en consistentie

Mechanische eigenschappen weerspiegelen de kwaliteit van C60-dispersie en polymeerinteractie. Goed verspreide C60-nanodeeltjes versterken uw polymeermatrix. Ze brengen spanning over op het materiaal en belemmeren de voortplanting van scheuren. Slechte dispersie creëert agglomeraten die fungeren als stressconcentratoren. Deze agglomeraten verminderen de treksterkte en slagvastheid.

Met een kwaliteit van 99,5% kan voor veel toepassingen voldoende versterking worden bereikt. De variatie in onzuiverheidsniveaus tussen batches zorgt echter voor inconsistente mechanische prestaties. De ene batch kan onderdelen produceren met een 15% hogere treksterkte dan de andere. Deze variabiliteit bemoeilijkt de kwaliteitsborging en productcertificering.

De graad van 99,9% zorgt voor een consistente mechanische verbetering. U kunt de uiteindelijke eigenschappen met vertrouwen voorspellen. De trekmodulus neemt doorgaans met 20-30% toe in vergelijking met ongevuld polymeer. De rek bij breuk neemt iets af, wat duidt op een stijver materiaal. De slagsterkte verbetert door een betere energieabsorptie op moleculair niveau.

De kwaliteit van 99,95% biedt de hoogste mechanische consistentie. In het onderzoek naar de toepassing van sublimatiekwaliteit Fullereen C60 CAS-nr. 99685-96-8 bij het extrusieproces met dubbele schroef werden de mechanische eigenschappen gemeten over meerdere productieruns. De variatiecoëfficiënt voor treksterkte daalde van 6,2% met een zuiverheid van 99,5% naar 1,8% met een zuiverheid van 99,95%. Deze consistentie blijkt van cruciaal belang voor medische apparaten of luchtvaartcomponenten waarbij falen onaanvaardbaar is.

De weerstand tegen vermoeidheid verbetert ook met een hogere zuiverheid. Schone grensvlakken tussen C60 en polymeer voorkomen plekken waar scheuren ontstaan. Uw onderdelen zijn bestand tegen herhaalde belasting zonder voortijdig falen. Ook de kruipweerstand neemt toe, waardoor langdurige dragende toepassingen mogelijk zijn.

Onderzoek naar de toepassing van fullereen C60 CAS-nr. 99685-96-8 van sublimatiekwaliteit in het extrusieproces met dubbele schroef

Een gecontroleerde industriële proef geeft het duidelijkste beeld van hoe zuiverheidsgraden presteren in de echte productie. Het onderzoek naar de toepassing van fullereen C60 van sublimatiekwaliteitCAS nr. 99685-96-8 in het Twin Screw Extrusieproces onderzocht alle drie de zuiverheidsniveaus onder identieke omstandigheden. U kunt deze bevindingen gebruiken om uw eigen extrusieresultaten met vertrouwen te voorspellen.

Experimentele opzet en vergelijking van zuiverheidsgraden

Het onderzoeksteam ontwierp een systematisch experiment met behulp van een meedraaiende dubbelschroefsextruder met een schroefdiameter van 27 mm. Ze kozen voor polypropyleen als basispolymeer vanwege het wijdverbreide gebruik en het voorspelbare verwerkingsgedrag ervan. Het team bereidde C60 voor met een vaste belasting van 1,5% per gewicht in alle proeven.

Noteer de belangrijkste parameters die tijdens het onderzoek constant bleven. Het schroeftoerental bleef op 300 RPM. Het temperatuurprofiel van het vat varieerde van 190°C bij de toevoerzone tot 220°C bij de matrijs. De doorvoer bleef stabiel op 10 kg per uur. Deze omstandigheden vertegenwoordigen typische industriële verwerkingsparameters.

Het team bereidde drie masterbatchformuleringen voor. Elke formulering gebruikte één zuiverheidsgraad van C60: 99,5%, 99,9% of 99,95%. Ze mengden het C60-poeder vooraf met polypropyleenpellets met behulp van een hogesnelheidsmixer voordat ze werden gevoerd. Deze voormengstap zorgde voor een consistente initiële distributie.

Parameter

Waarde

Extruder-type

Meedraaiende dubbele schroef, diameter 27 mm

Basispolymeer

Polypropyleen (homopolymeer, MFI 12)

C60 laden

1,5% op gewichtsbasis

Schroef snelheid

300 tpm

Vat temperatuur

190°C tot 220°C

Doorvoer

10 kg/uur

Zuiverheidsgraden getest

99,5%, 99,9%, 99,95%

Het team verzamelde tijdens elke run met regelmatige tussenpozen monsters. Ze maten continu de smelttemperatuur, de matrijsdruk en het motorkoppel. Na de extrusie pelletiseerden ze het materiaal en maakten ze proefmonsters door middel van spuitgieten. Deze aanpak maakte een directe vergelijking van het verwerkingsgedrag en de uiteindelijke eigenschappen mogelijk.

Analyse van dispersie en smelthomogeniteit

De dispersiekwaliteit bepaalt hoe goed C60-deeltjes zich door de polymeermatrix verdelen. Slechte dispersie creëert agglomeraten die het eindproduct verzwakken. Het onderzoeksteam gebruikte scanning-elektronenmicroscopie om breukoppervlakken te onderzoeken. Ze voerden ook energiedispersieve röntgenspectroscopie uit om de koolstofverdeling in kaart te brengen.

De 99,5% kwaliteit vertoonde zichtbare agglomeraten in de polymeermatrix. Deze clusters varieerden van 5 tot 20 micrometer in diameter. Het resterende tolueen in deze kwaliteit veroorzaakte gelokaliseerde verzachtingszones. Deze zones maakten het mogelijk dat C60-deeltjes tijdens het smeltmengen samenklonterden. Je zou deze agglomeraten zien als donkere stippen in een dunne film.

Het cijfer van 99,9% vertoonde een aanzienlijk betere spreiding. Agglomeraten gemeten onder 2 micrometer. Door het lagere gehalte aan onzuiverheden konden de schroefelementen deeltjesclusters effectiever uit elkaar halen. Hierdoor verbeterde de smelthomogeniteit. Het team mat een variatiecoëfficiënt van 4,2% voor de C60-concentratie over het extrudaat.

De kwaliteit van 99,95% bereikte een vrijwel perfecte spreiding. Individuele C60-moleculen verspreid op nanoschaalniveau. Het team vond geen agglomeraten groter dan 500 nanometer. Deze uniforme verdeling creëerde een homogene smelt met overal consistente eigenschappen. De variatiecoëfficiënt daalde tot 1,5%.

Smelthomogeniteit heeft ook invloed op de drukstabiliteit bij de matrijs. De kwaliteit van 99,5% veroorzaakte matrijsdrukschommelingen van ± 4,5%. Deze fluctuaties veroorzaken maatvariaties in het uiteindelijke profiel. De graad van 99,9% verminderde de fluctuaties tot ±1,8%. De kwaliteit van 99,95% bereikte een opmerkelijke stabiliteit bij ±0,7%. U kunt nauwere toleranties verwachten met hogere zuiverheidsgraden.

Zuiverheid correleren met uitvoerkwaliteit en procesefficiëntie

Het onderzoek naar de toepassing van sublimatiekwaliteit Fullereen C60 CAS-nr. 99685-96-8 in het dubbelschroefsextrusieproces bracht duidelijke correlaties aan het licht tussen zuiverheid en productieresultaten. Hogere zuiverheidsgraden leverden consequent betere kwaliteit en verbeterde efficiëntie op. U kunt deze relaties gebruiken om uw materiaalkeuze te rechtvaardigen.

Surface quality improved dramatically with purity. The 99.5% grade produced extruded strands with a rough, matte finish. Microscopic examination revealed surface irregularities caused by impurity-driven viscosity fluctuations. The 99.9% grade yielded smooth strands with a slight gloss. The 99.95% grade produced mirror-smooth surfaces with excellent gloss uniformity.

Mechanical testing showed similar trends. Tensile strength increased by 12% when switching from 99.5% to 99.9% purity. The 99.95% grade provided an additional 5% improvement. Elongation at break followed the opposite pattern. Higher purity grades produced slightly lower elongation values, indicating a stiffer, more reinforced material.

Process efficiency also favored higher purity grades. The 99.5% grade required more frequent die cleaning due to residue buildup. The team stopped production every 4 hours to remove deposits. The 99.9% grade extended this interval to 8 hours. The 99.95% grade ran continuously for 24 hours without cleaning. This difference translates directly to reduced downtime and lower labor costs.

Energy consumption showed measurable differences as well. The 99.5% grade required 8% more specific energy compared to the 99.95% grade. The plasticizing effect of toluene reduced viscosity, but the resulting poor dispersion increased mixing energy. The ultra-pure grade achieved better lubrication at the molecular level, reducing overall energy demand.

Scrap rates followed a clear pattern. The 99.5% grade produced 6.8% scrap due to dimensional variations and surface defects. The 99.9% grade reduced scrap to 2.1%. The 99.95% grade achieved an impressive 0.8% scrap rate. For a production line running 5,000 kg per day, this difference represents significant material savings.

The study's most important finding: purity grade directly determines your extrusion economics. The 99.95% grade costs more per kilogram, but the reduced scrap, lower energy consumption, and decreased downtime often offset the premium.

The research team concluded that the 99.9% grade offers the best balance for most applications. The 99.95% grade makes sense for high-value products where quality consistency matters most. The 99.5% grade remains viable for non-critical applications where cost dominates the decision.

Implementing Rigorous Quality Control for Extrusion

Your extrusion quality depends on verified raw material purity. You cannot assume a certificate of analysis tells the whole story. You need independent verification through analytical testing. Two primary methods dominate the industry: HPLC and GC-MS.

Verifying Purity: HPLC vs. GC-MS

High-Performance Liquid Chromatography (HPLC) measures the C60 content itself. This method separates different fullerene species based on their interaction with a stationary phase. You receive a precise percentage of C60 relative to C70, C84, and other carbon clusters. HPLC excels at quantifying the main component and higher fullerene impurities.

Gaschromatografie-massaspectrometrie (GC-MS) richt zich in plaats daarvan op vluchtige verbindingen. Deze techniek detecteert resterende oplosmiddelen zoals tolueen met uitzonderlijke gevoeligheid. U kunt sporen van oplosmiddelen identificeren en kwantificeren tot op delen per miljoen. GC-MS onthult ook alle andere vluchtige organische stoffen die uw smeltgedrag kunnen beïnvloeden.

Analytische methode

Primair doel

Detectielimiet

Beste voor

HPLC

C60-zuiverheid, hogere fullerenen

0,01%

Verificatie van hoofdcomponenten

GC-MS

Resterende oplosmiddelen, vluchtige stoffen

1 ppm

Oplosmiddelprofilering

Beide analyses vraagt ​​u aan bij uw leverancier. HPLC alleen kan geen oplosmiddelresiduen detecteren. GC-MS alleen kan de werkelijke C60-inhoud niet bevestigen. Samen bieden ze volledige zuiverheidsverificatie.

Monitoring van kritische onzuiverheden voor batchgoedkeuring

Voor binnenkomende C60-zendingen heeft u een duidelijk goedkeuringsprotocol nodig. Begin met uiterlijkinspectie. C60 van sublimatiekwaliteit ziet eruit als een fijn zwart poederr zonder klontering. Elke verkleuring of vocht duidt op hanteringsproblemen.

Controleer vervolgens het analysecertificaat aan de hand van uw specificaties. Controleer de resterende tolueenniveaus aan de hand van uw procesvereisten. Controleer of het hogere fullereengehalte binnen aanvaardbare grenzen blijft. Het onderzoek naar de toepassing van sublimatiekwaliteit Fullereen C60 CAS-nr. 99685-96-8 in het dubbelschroefsextrusieproces heeft aangetoond dat zelfs kleine variaties in onzuiverheden de uitvoerkwaliteit beïnvloeden.

U dient voor elke onzuiverheid maximaal aanvaardbare drempelwaarden vast te stellen. Voor precisie-extrusie moet het resterende tolueen onder de 0,1% blijven. Behoud ook hogere fullerenen onder 0,1%. Weiger elke batch die deze limieten overschrijdt.

Protocollen voor het garanderen van consistentie tussen batches

Consistente grondstoffen zorgen voor een consistente extrusie-output. U hebt gedocumenteerde protocollen nodig die elke batch moet passeren. Begin met een gestandaardiseerde bemonsteringsprocedure. Neem monsters op meerdere punten in elke container. Combineer ze tot een samengesteld monster om te testen.

Onderhoud een leverancierskwalificatieprogramma. Controleer regelmatig de productieprocessen van uw leverancier. Controleer hun sublimatieapparatuur en kwaliteitssystemen. Vraag hun interne kwaliteitscontrolegegevens op naast uw onafhankelijke tests.

Bewaar uw C60 zoals aanbevolen in een inerte atmosfeer. Vochtopname kan de dispersiekwaliteit beïnvloeden. Houd de containers gesloten tot ze klaar zijn voor gebruik. Volg lotnummers en productiedata voor volledige traceerbaarheid.

Houd ten slotte een bewaarde monsterbibliotheek bij. Bewaar een klein deel van elke batch voor toekomstig gebruik. Met deze praktijk kunt u eventuele kwaliteitsproblemen onderzoeken die zich later in de productie voordoen.

Voor uiterst nauwkeurige profielen en dunwandige extrusies moet u een zuiverheid van 99,9% kiezen. Deze kwaliteit combineert prestaties, consistentie en kosteneffectiviteit. Voor bulk-, niet-kritieke toepassingen levert een zuiverheid van 99,5% een acceptabele kwaliteit op met aanzienlijke besparingen. Veeleisende medische of ruimtevaartcomponenten kunnen de premie voor een zuiverheid van 99,95% rechtvaardigen. Valideer uw selectie altijd met pre-productietests en gecertificeerde HPLC/GC-MS-gegevens.

Veelgestelde vragen

Welke zuiverheidsgraad moet ik kiezen voor mijn extrusietoepassing?

Kies een zuiverheid van 99,9% voor het meeste precisiewerk. Het brengt kosten en prestaties effectief in evenwicht. Selecteer 99,5% voor niet-kritieke bulkproductie. Kies 99,95% voor medische of ruimtevaartcomponentenmaximale consistentie vereisen.

Hoe beïnvloeden resterende onzuiverheden mijn geëxtrudeerde eindproduct?

Resterend tolueen werkt als weekmaker, verlaagt de smeltviscositeit en veroorzaakt dimensionele instabiliteit. Hogere fullerenen zoals C70 versnellen de thermische afbraak en veroorzaken oppervlaktedefecten. Hogere zuiverheidsgraden elimineren deze problemen en zorgen voor gladdere oppervlakken en sterkere mechanische eigenschappen.

Hoe kan ik de werkelijke zuiverheid van mijn C60-zending verifiëren?

Vraag zowel HPLC als GC-MS analyse aan bij uw leverancier. HPLC bevestigt het C60-gehalte en hogere fullereenniveaus. GC-MS detecteert resterende oplosmiddelen zoals tolueen tot op delen per miljoen. Vergelijk de resultaten altijd met uw specificaties voordat u een batch goedkeurt.

Label: